Mart 8th, 2011

Uluslararası Uzaktan Eğitim Derneği 18 Mart 2011 tarihinde saat 13.00’de Crowne Plaza Otel’de “Uzaktan Eğitimde Mobil Teknolojiler” konulu panel gerçekleştirecek.

Uluslararası Uzaktan Eğitim Derneği, uzaktan eğitim ile ilgili ulusal ve uluslararası çalışmalar yapmak, yapılan çalışmaları desteklemek amacı ile kurulan henüz genç bir dernek. Fakat düzenlediği etkinliklere bakıldığında uzaktan eğitim alanında önemli konularda, değerli panelistlerin katılımıyla gerçekleştiği görülmektedir. Daha önce düzenlenen “Yüksek Öğretimde Uzaktan Eğitim” ve “Uzaktan Eğitimin Geleceği” konulu paneller hakkında olumlu geri dönütler aldıklarını biliyorum. Bu tür etkinliklerin sıklaşacağını ve yakın zamanda uluslararası sempozyum ve hakemli dergi hazırlıklarına girişileceğini tahmin etmekteyim.

“Uzaktan Eğitimde Mobil Teknolojiler” konulu panelin katılımcılarından Anadolu Üniversitesi’nin değerli hocalarından Prof. Dr. Mehmet KESİM yıllardır mobil teknolojiler ve özellikle IPTV üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Panelistler;

Prof. Dr. Mehmet KESİM * Anadolu Üniversitesi
Yrd.Doç.Dr. Selçuk ÖZDEMİR * Gazi Üniversitesi
Abdullah Raşit GÜLHAN * MOBİSAD (Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği)
Ulaş EMİROĞLU * AVEA
Faruk ERDOĞAN * Medyasoft
Ahmet HANÇER * enocta

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Etkinliğe kayıt için buraya tıklayınız.

Comments are closed.