Mart 21st, 2012

Biz çocukken yeşil daha çok önemseniyordu sanki. Şimdiyse orman arazisine göz diken çok yıldızlı otellerin yatak kapasitesi daha önemli.

Herkesin 21-26 Mart Orman haftası kutlu olsun. Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü ile EFSAD‘ın ortak düzenlendiği fotoğraf yarışması sonuçlandı. Bu cuma ödül sahipleri törenle ödüllerine kavuşacaklar 🙂 Seçimin oldukça zor olduğunu duydum, yüzlerce güzel fotoğraf arasından. Ödül kazanan fotoğraflar için; http://www.efsad.org.tr/orman-fotograf-yarismasi-sonuclandi

İddialı olmadığım için benim fotoğraflarım yoktu adaylar arasında. Ancak yarışma nedeniyle düzenlenen Mayıslar-Çatacık Foto Safarisine katılabilmiş olmak bile  benim için ödüllerin en güzeliydi 🙂 Aracımla gidemeyeceğim yerlere ayak basmış olduk Orman Bölge Müdürlüğünün sayesinde.

Şimdi bu safari boyunca çektiğim fotoğraflardan birkaçını paylaşacağım sizlerle. Safariye ve yarışmaya katılan onlarca fotoğrafçının fotoğraf gösterisi için 23 Mart Cuma akşamı saat 19:00‘da Orman Bölge Müdürlüğü (Atatürk Cad. Emniyet Müd. çapraz köşesi) salonuna bekliyoruz.

Lakeside Village

Cold river

Wood Worker

Reeds

Cloud Reflection

Comments are closed.